ATAK ORBİT DIŞ. TİC. VE LOJ. LTD.ŞTİ
Atak Şirketler Grubu

1994 yılında Boğaziçi Üniversitesinden yeni mezun bir gurup gencin bir araya gelerek oluşturdukları idealist sinerji ve iş birliği ile başlayan yolculuk, e-ticaret ve dış ticaret anlayışına getirilen yeni sistem ve vizyonla, sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde model olarak kullanılan bir dış ticaret sisteminin de temelini oluşturmuştur.
Firmamızca uygulanan ve geliştirilen “the full key solution” e ticaret sistemi, Dünyada Ticaret Örgütünün 1994 yılında kabul ettiği, dünyadaki 2. e-ticaret sistemi olmakla beraber, bu model dünyanın pek çok ülkesinde DTÖ tarafından desteklenen e-ticaret sistemi olarak da bilinmektedir.
Geliştirdiğimiz bu e-ticaret sistemi pek çok üniversitede e-ticaretle ilgili yüksek lisans ve doktora tezine dönüşmesi, bizi ayrıca gururlandırmaktadır.
ATAK ŞİRKETLER GURUBU; müşterilerinin ve içinde bulunduğu global pazarın, ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde karşılarken, müşterilerinin mal ve hizmetlerini dünya ile entegre etmektedir.
Pek çok ulusal ve uluslararası şirketin danışmanlık ve iş geliştirmesinde görev alan ekibimiz, müşterilerinin dış ticaret konusunda interaktif çalışması ve fiyat analizleri ile sorun çözümünde etkin desteği sayesinde 80 dan fazla ülke ile global ticaretin yönlendirilmesinde rol almaktadır.
Özellikle Türkiye ile ticaret yapacak olan firmaların Türkiye içinde her türlü danışmanlık ve organizasyonu ile onların adına mal ve hizmetlerin yönetimini gerçekleştirmek de firmamız faaliyetlerindendir.
The full key solution sisteminin en önemli özelliği olan anahtar teslimi çözümler sunmak için gurubumuz bünyesinde oluşturulan şirketler ve departmanlarımızla aşağıdaki alanlarda hizmet vermekteyiz;


Daha ayrıntılı bilgi için: http://www.ataktrade.com
Ana Sayfa| Kariyer Sayfası Oluşturma| CVMER Blog| İletişim| Bize Yazın
www.cvmer.com, Türkiye İş Kurumu'nun 03.07.2005 tarih ve 37 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.